Portfolio

Vytváříme kuchyně na míru nejen Vašemu prostoru, ale i Vaší fantazii. Každá kuchyň, kterou vyrobíme, je jedinečná a originální, jelikož jen Vy rozhodujete o tom jaké budou použity materiály, barevné odstíny, úchytky a ostatní doplňky. Kuchyň dodáme včetně spotřebičů všech dostupných značek. Kuchyňské linky jsou osazeny kvalitním kováním značky Blum.

  1. návrh
  2. zaměření
  3. realizace
  4. doprava
  5. montáž
  6. kuchyně

Zajišťujeme kompletní servis – návrh v digitální podobě, zaměření a samotnou realizaci kuchyně včetně dopravy a montáže. Využijte našich dlouholetých zkušeností a pořiďte si kuchyň bez starostí od spolehlivé firmy z Nové Paky, která byla založena v roce 1998.

Pro zajištění skutečně kompletních služeb dále nabízíme široký sortiment dřezů, spotřebičů, kování a doplňkového sortimentu (odpadkové koše, drátěné programy aj.). Vaši novou kuchyň Vám dopravíme a odborně namontujeme přesně podle domluveného termínu.

Cílem naší firmy je kvalita výrobků a spokojenost zákazníků.

Přestože se specializujeme především na zakázkovou výrobu kuchyňských linek, v případě Vašeho zájmu dokážeme na míru vyrobit i ostatní nábytek.

Provozovna

Rádi Vás uvítáme v naší nové a moderní provozovně ve Vrchovině u Nové Paky.

Kuchyňské studio

V kuchyňském studiu si můžete prohlédnout několik vystavených kompletních kuchyňských linek, přičemž Vám rádi odpovíme na případné dotazy či nejasnosti. Také zde máme vzorky velkého výběru používaných materiálů – např. lamino desek, MDF dvířek, úchytek a všech ostatních doplňků.

Provozovna

Moderní zařízení, čisté výrobní a skladovací prostory jsou základními předpoklady pro vysokou kvalitu našich výrobků.