Portfolio

Vytváříme kuchyně na míru nejen Vašemu prostoru, ale i Vaší fantazii. Každá kuchyň, kterou vyrobíme, je jedinečná a originální, jelikož jen Vy rozhodujete o tom jaké budou použity materiály, barevné odstíny, úchytky a ostatní doplňky. Kuchyň dodáme včetně spotřebičů všech dostupných značek. Kuchyňské linky jsou osazeny kvalitním kováním s doživotní zárukou značky Blum.

  1. návrh
  2. zaměření
  3. realizace
  4. doprava
  5. montáž
  6. kuchyně

Zajišťujeme kompletní servis – návrh v digitální podobě, zaměření a samotnou realizaci kuchyně včetně dopravy a montáže. Využijte našich dlouholetých zkušeností a pořiďte si kuchyň bez starostí od spolehlivé firmy z Nové Paky, která byla založena v roce 1998.

Pro zajištění skutečně kompletních služeb dále nabízíme široký sortiment dřezů, spotřebičů, kování a doplňkového sortimentu (odpadkové koše, drátěné programy aj.). Vaši novou kuchyň Vám dopravíme a odborně namontujeme přesně podle domluveného termínu.

Cílem naší firmy je kvalita výrobků a spokojenost zákazníků.

Přestože se specializujeme především na zakázkovou výrobu kuchyňských linek, v případě Vašeho zájmu dokážeme na míru vyrobit i ostatní nábytek.

Provozovna

Rádi Vás uvítáme v naší nové a moderní provozovně ve Vrchovině u Nové Paky.

Kuchyňské studio

V kuchyňském studiu si můžete prohlédnout několik vystavených kompletních kuchyňských linek, přičemž Vám rádi odpovíme na případné dotazy či nejasnosti. Také zde máme vzorky velkého výběru používaných materiálů – např. lamino desek, MDF dvířek, úchytek a všech ostatních doplňků.

Provozovna

Moderní zařízení, čisté výrobní a skladovací prostory jsou základními předpoklady pro vysokou kvalitu našich výrobků.