Recenze

Máte kuchyni od nás? Sdělte ostatním, zda-li jsme dokázali splnit Vaše představy a přání, a zda jste s našimi službami spokojeni. Stačí zaslat krátkou recenzi na naši emailovou adresu info@kuchyne-ulrich.cz, a my ji zde zveřejníme.

 

 

Dobrý den pane Ulrich, chci Vám a Vašemu kolegovi moc poděkovat za skvěle vyrobenou a namontovanou kuchyň. Zvláště musím vyzdvihnout to, že po montáži kuchyně, bylo všude čisto a hned se může vařit! To se v dnešní době už takoví řemeslníci nevidí! Musím také pochválit i celý kolektiv za profesionální přístup při výběru materiálů a spotřebičů. Moc všem DĚKUJEME.

Mikulovi, Lomnice nad Popelkou

Dobrý den, chci moc poděkovat za kuchyni. Ve Vámi vyrobené a namontované kuchyni již vařím. Jsem s ní velmi spokojená. Úžasná spolupráce s Vaší firmou i bezva montáž. Info pro případné zájemce. Přijeli, namontovali – všude čisto, nic nemusíte uklízet. Můžete ihned vařit. Ještě jednou moc velké díky a všem doporučuji.

Jarmila Coufalová, Opočno

Vážený pane Ulrichu, děkuji Vám a Vašim spolupracovníkům za výrobu a namontování nové kuchyně. Skvělá práce a výborně se mi v ní vaří, všechno funguje a jsem moc spokojená. Ještě jednou děkuji

Soukupová, Slatiny

Vážený pane Ulrichu, dovolte mi tímto poděkovat za krásnou kuchyň, která mi byla dnes namontovaná. Realizace předčila mé očekávání, montáž proběhla bez reklamací a řemeslná práce je bezchybná. Do budoucna Vám přeji plno spokojených klientů. S pozdravem a ještě jednou poděkováním

Michaela Moravcová, Čelákovice

Dobrý den, ještě jednou bychom Vám rádi poděkovali za práci na naší kuchyni. Od začátku až do konce jsme byli mile překvapeni za Váš příjemný a profesionální přístup i přesto, že domluva s námi nebyla vždy snadná. Výsledek je nad očekávání. Děkujeme

Vydrová, Palm, Hořice

Dobrý den, rádi bychom Vám poděkovali za Váše skvělé jednání při realizaci naší kuchyně. Velmi oceňujeme Váš příjemný a zároveň profesionální přístup. Vše proběhlo vždy dle předem stanoveného postupu a termínu. Závěrečná montáž a výsledek jen potvrdil to, že jste tým profesionálů a odvádíte skvělou práci. Děkujeme

Martínková, Metelka, Vrchlabí

Vážený pane Ulrichu, chtěl bych Vám a celému kolektivu touto cestou poděkovat za realizaci naší kuchyně , pomoc při výběru materiálů a spotřebičů. Naše radost ze spolupráce s Vámi byla korunována do detailu odvedeným výsledkem, který předčil naše očekávání. Vaše práce je příkladná a ostatní se od Vás mohou učit. Ještě jednou veliké DĚKUJI !

Petr Mansfeld, Mladá Boleslav

Vážený pane Ulrichu a celý týme, moc vám děkujeme za naši nádhernou novou kuchyni! Od začátku do konce jste vše zvládli s úsměvem i přes množství dotazů, úprav a komplikace s nerovnostmi v místnosti. Jsme rádi, že jsme se obrátili právě na profíky z Paky.  :-)

Kynychovi, Jilemnice

Dobrý den, pane Ulrich,  ještě jednou bychom rádi poděkovali Vám a Vašim zaměstnancům za skvěle odvedenou práci, a to jak za návrh kuchyně, doporučení materiálů, úchytek, pracovní desky atd., přes výrobu až po konečnou realizaci u nás doma. 

Grohovi, Lázně Bělohrad

pane Ulrich, kuchyň je nádherná, dokonalá. Moc děkuji !!

K. Petržíková, Vrchlabí