Recenze

Máte kuchyni od nás? Sdělte ostatním, zda-li jsme dokázali splnit Vaše představy a přání, a zda jste s našimi službami spokojeni. Stačí zaslat krátkou recenzi na naši emailovou adresu info@kuchyne-ulrich.cz, a my ji zde zveřejníme.

 

 

Vážený pane Ulrichu, chtěl bych Vám a celému kolektivu touto cestou poděkovat za realizaci naší kuchyně , pomoc při výběru materiálů a spotřebičů. Naše radost ze spolupráce s Vámi byla korunována do detailu odvedeným výsledkem, který předčil naše očekávání. Vaše práce je příkladná a ostatní se od Vás mohou učit. Ještě jednou veliké DĚKUJI !

Petr Mansfeld, Mladá Boleslav

Vážený pane Ulrichu a celý týme, moc vám děkujeme za naši nádhernou novou kuchyni! Od začátku do konce jste vše zvládli s úsměvem i přes množství dotazů, úprav a komplikace s nerovnostmi v místnosti. Jsme rádi, že jsme se obrátili právě na profíky z Paky.  :-)

Kynychovi, Jilemnice

Dobrý den, pane Ulrich,  ještě jednou bychom rádi poděkovali Vám a Vašim zaměstnancům za skvěle odvedenou práci, a to jak za návrh kuchyně, doporučení materiálů, úchytek, pracovní desky atd., přes výrobu až po konečnou realizaci u nás doma. 

Grohovi, Lázně Bělohrad

pane Ulrich, kuchyň je nádherná, dokonalá. Moc děkuji !!

K. Petržíková, Vrchlabí